Kalkulator kredytowy – prawdę o bankach Ci powie

Wszyscy zainteresowani zaciągnięciem kredytu czy wzięciem pożyczki, poszukują najlepszej oferty z możliwych. W takiej sytuacji najlepiej popytać tych, którzy podobne zobowiązanie już wzięli. Wiedza zdobyta u źródła niesie ze sobą najwięcej cennych informacji. Nie zawsze jednak ludzie mają możliwość skonsultowania planowanych wyborów ze znajomymi, czy kimś z rodziny. W takich przypadkach najwłaściwszym rozwiązaniem jest zasięgnąć porady specjalisty.

Okazuje się, że wcale nie musimy iść od razu do biura finansowego czy innej instytucji skupiającej ekonomistów czy specjalistów od finansów. Wystarczy poszukać solidnej, cieszącej się dobrymi opiniami, porównywarki kredytów i ofert finansowych.

Nie od dziś lubimy porównywać ceny, koszta i sprawdzać czym różnią się oferty proponowane z różnych źródeł. Wyszukiwarki są rozwiązaniem idealnym, skupiają szybkość, niezawodność i wiedzę w jednym.

Finansosfera jest portalem, którego szuka większość zainteresowanych tematem pożyczek. Przedstawia rzetelnie i profesjonalnie informacje o finansach. W serwisie znaleźć można porównywanie wszystkich rodzajów kredytów: hipotecznych, gotówkowych, konsolidacyjnych, chwilówek, mieszkaniowych, refinansowych, odnawialnych oraz samochodowych. Pracownicy portalu w sposób obiektywny tworzą rankingi kredytów oraz zbierają i prezentują ich oceny. Wszystko po to, by osiągnąć jak największy poziom użyteczności zebranych informacji.

Kalkulator Kredytowy jako funkcjonalność serwisu pozwala na obliczenie oszczędności powstałych w wyniki konsolidacji. Określa, na jaki rodzaj kredytu stać potencjalnego kredytobiorcę, jakie raty ma on wybrać, a także podpowiada, czy opłaca się refinansować zobowiązanie finansowe.
Kalkulator posiada funkcje wyliczania kosztów zakupu nieruchomości, wyliczania zdolności kredytowej, a także można skorzystać z opcji kalkulatora walutowego.

Finansosfera przedstawia również produkty dla firm: lokaty, rachunki, kredyty, leasing, księgowość, faktoring, a nawet reklamę firmową.

Portal powstał głównie z myślą o odbiorcach nie posiadających specjalistycznej wiedzy branżowej. Ma służyć pomocą w wyborze najlepszych i najbardziej optymalnych produktów finansowych. Finansosfera jest autorskim programem Top Position, lidera marketingu internetowego.

Korzystając z oferty portalu, zyskujemy dostęp do rzetelnej, dobrze przedstawionej wiedzy. Stąd nasze wybory finansowe są bezpieczniejsze, niż gdybyśmy mieli podejmować decyzję samodzielnie, lub korzystając z oferty jednego banku.

Serdecznie zapraszmy i zachęcamy do odwiedzenia portalu http://www.finansosfera.pl/ . Znajdziecie tu Państwo rankingi oraz zestawienia kredytów, a także symulatory i kalkulator kredytowy, aktualne oceny produktów finansowych i ofertę banków.

admin Autor