Koszulki śląskie dla prawdziwych, lokalnych patriotów

Odzież regionalna na śląsku w ostatnich latach zdaje się być prawdziwym hitem mody. Swoją przynależność do regionu manifestują zwłaszcza ludzie młodzi, co jest zdecydowanie dobrym zwiastunem. Poza koszulkami śląskimi, jakie elementy garderoby możemy nabyć w śląskich sklepach?

Koszulki śląskie mówią za ciebie

Gruba, gwara, śląska kuchnia – to symbole śląskiej kultury, które możemy spotkać na śląskich koszulkach. W zależności od tego, co jest nam najbliższe, warto sprawić sobie koszulkę lub bluzę śląską z efektownym nadrukiem. Taki element odzieży sprawi, że nie pozostaniemy niezauważeni!

Biżuteria z węgla

Chcesz być oryginalna a zarazem elegancka? Każda, prawdziwa Ślązaczka powinna mieć w zanadrzu biżuterię z węgla, która prezentuje się bardzo stylowo, a zarazem wyraża związek z miejscem z zamieszkania i regionalną kulturą. To również doskonały pomysł na prezent.

Bajtel w koszulce śląskiej

Odzież śląska to nie tylko propozycja dla dorosłych – również i najmłodsi mogą nosić dziecięce, śląskie koszulki. W ofercie sklepów regionalnych znajdziemy również urocze body dla niemowląt. Sprawdź ofertę sklepu http://slonskidizajn.pl/ i znajdź najlepszą odzież śląską dla siebie i swoich najbliższych.

 

admin Autor